მიმდინარე კვირაში ეროვნული ვალუტა დოლართან და ევროსთან მიმართებით გამყარდა.
24 მარტს 1 აშშ დოლარის ოფიციალური ღირებულება 2.7815 ლარი გახდა. კურსი, რომელიც იქამდე მოქმედებდა, 2.7738 ლარი იყო. შესაბამისად, დოლარის ცვლილებამ ეროვნულ ვალუტასთან მიმართებაში 0.0077 ლარი შეადგინა.
რაც შეეხება ევროს, მისი კურსი 3.0182 ლარი გახდა. მაშინ, როცა მანამდე მოქმედი კურსი 3.0043 ლარს შეადგენდა. შესაბამისად, ევროს ცვლილებამ 0.0139 ლარი შეადგინა.
25 მარტს 1 აშშ დოლარის ღირებულება 2.7794 ლარი გახდა. შესაბამისად, დოლარის ცვლილებამ ეროვნულ ვალუტასთან მიმართებაში 0.0021 ლარი შეადგინა.
რაც შეეხება ევროს, მისი კურსი 3.0062 ლარი გახდა. შესაბამისად, ევროს ცვლილებამ 0.0120 ლარი შეადგინა.
26 მარტს 1 აშშ დოლარის ღირებულება 2.7739 ლარი გახდა. შესაბამისად, დოლარის ცვლილებამ ეროვნულ ვალუტასთან მიმართებაში 0.0055 ლარი შეადგინა.
რაც შეეხება ევროს, მისი კურსი 2.9928 ლარი გახდა. შესაბამისად, ევროს ცვლილებამ 0.0134 ლარი შეადგინა.
27 მარტს 1 აშშ დოლარის ღირებულება 2.7712 ლარი გახდა. შესაბამისად, დოლარის ცვლილებამ ეროვნულ ვალუტასთან მიმართებაში 0.0027 ლარი შეადგინა.
რაც შეეხება ევროს, მისი კურსი 2.9865 ლარი გახდა. შესაბამისად, ევროს ცვლილებამ 0.0063 ლარი შეადგინა.
28 მარტს 1 აშშ დოლარის ღირებულება 2.7673 ლარი გახდა. შესაბამისად, დოლარის ცვლილებამ ეროვნულ ვალუტასთან მიმართებაში 0.0039 ლარი შეადგინა.
რაც შეეხება ევროს, მისი კურსი 2.9818 ლარი გახდა. შესაბამისად, ევროს ცვლილებამ 0.0047 ლარი შეადგინა.
საბოლოო ჯამში, მიმდინარე კვირაში ეროვნული ვალუტა დოლართან მიმართებით 0.0065 ლარით, ხოლო ევროსთან მიმართებით 0.0225 ლარით გამყარდა.